Запорізька меблева фабрика

Про нас

                                                             Шановні пані та панове!

Ми раді представити Вам нову торгову марку м'яких меблів на ринку України - «НТ-меблі». Наша торгова марка молода і амбітна, стрімко завойовує свою нішу на цьому ринку. За час роботи підприємство зарекомендувало себе як якісний виробник, відповідальний постачальник і надійний партнер.

Контроль виробництва відбувається на всіх етапах фахівцями торгової марки «НТ-меблі». На території нашого виробничого комплексу розташовані цехи: столярний, розкрійно-швейний, ділянка декоративних елементів, ділянку обладнання з числовим програмним управлінням, оббивний. Продукція «НТ-меблі» сертифікована, екологічна та відповідає прийнятим нормам і стандартам України.

Партнерами «НТ-меблі» є провідні постачальники меблевих тканин і фурнітури в Україні. Матеріали, які ми використовуємо в нашому виробництві, мають сертифікати якості і відповідають екологічним стандартам.

«НТ-меблі» постійно удосконалює і поповнює асортиментний ряд новими моделями відповідно до нових трендів на ринку. Одним з переваг нашої торгової марки є якість, демократична ціна і висока функціональність вироблених меблів.

Ми здійснюємо доставку меблів в будь-яку точку України як власним транспортом, так і користуючись послугами транспортних компаній.

Співпрацюючи з торговою маркою «НТ-меблі», ви отримуєте різноманітний асортимент, зручну доставку, індивідуальний підхід, роботу з кваліфікованими фахівцями, швидке вирішення питань і завдань, що виникають.
                                       
                                             «НТ-меблі» - меблі для Вашого будинку!